O nas

Firma zajmuje się kompleksową dostawą prefabrykatów stalowych wycinanych wszelkimi dostępnymi na rynku technologiami oraz hurtowym i detalicznym handlem stalą oraz węglem.

Firma NEXUS powstała w wyniku gwałtownego wzrostu zapotrzebowania na stalowe elementy poddane wstępnej obróbce. Wyroby produkowane przez naszą firmę przeznaczone są do produkcji konstrukcji stalowych, maszyn oraz urządzeń przemysłowych.

Świadczymy usługi spawania, ukosowania, śrutowania, gięcia oraz malowania. W oparciu o naszą bogatą wiedzę i doświadczenie dbamy o zadowolenie Klienta służąc pomocą w zakresie doradztwa technicznego jak i również gwarantując wysokiej jakości towary i usługi. Opracowujemy dokumentację zgodnie z zamówieniem i wskazówkami Klienta, ze szczególnym naciskiem na najkorzystniejsze dla odbiorcy rozplanowanie detali ciętych na blasze. Dzięki utrzymywanej jakości i wprowadzonemu systemowi kontroli produkcji na poszczególnych jej etapach, powracają do nas nasi Klienci, a nie wykonywane produkty. Szeroki wachlarz dostępnych gatunków stali spełniających europejskie wymogi potwierdzone certyfikatami jakości oraz trwała pozycja rynkowa poparta wieloletnim doświadczeniem i oparta na bezpośredniej współpracy z producentami to główne atuty firmy NEXUS.